PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395251}
3,2 51
ocen
3,2 10 1 51
Freakshow
powrót do forum filmu Freakshow

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Obejrzałem sobie wczoraj "Freaks" Toda Browninga po raz któryś tam i jak to zwykle
bywa po obejrzeniu dobrego filmu, spojrzałem sobie na tym serwisie, by sprawdzić, czy
istnieje jakaś kontynuacja, albo czy panowie odpowiedzialni za film zrobili coś równie
dobrego. Patrzę, w powiązania "Freakshow". Dobra, obejrzę sobie, myślę. Żałuję.

Najgorszy film, jaki miałem (nie)przyjemność poznać w swoim życiu. Brak sensownej
fabuły i sensownej gry aktorskiej. Cyrkowa muzyka, która zapewne miała straszyć widza,
zaczyna go nudzić. Również hasło z plakatu "zabroniony w 43 krajach" ma taką rację bytu
jak Afroamerykanin na zlocie Ku Klux Klanu - nie ten film został zbanowany, lecz "Freaks",
o którym już wspominałem. To dziełko jest tak mało ważne, że nikt o nim nie słyszał. I
dobrze.

Jedyną godną uwagi jest charakteryzacja aktorów(no, przynajmniej prawdziwych
Freaków nie wzięli...), która jest na poziomie dobrym, a nawet bardzo dobrym. Ale na
miłość boską, to za mało, by pociągnąć cały film.

Drogi Widzu, który przyszedł tutaj z filmu "Freaks": uciekaj, póki możesz. Jeśli masz gust,
uciekaj. Zaufaj mi.

TakiLeszek

Dzięki za ostrzeżenie, gnoje chcieli się nachapać na tytule legendy, mam nadzieję że teraz klepią biedę, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones