PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161966}
6,1 22 827
ocen
6,1 10 1 22827
5,8 8
ocen krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

1/10

ocenił(a) film na 2

nie warto oglądać, szkoda czasu

ocenił(a) film na 7
bezxnazwy97

mnogość twoich argumentów jest zaskakująca

ocenił(a) film na 1
braknicku87

Mnogości może nie ma. Ale trudno do takiego gniota znaleźć lesze podsumowanie.

bezxnazwy97

glupi jestes, jeden z lepszych filmow w tym gatunku!

ocenił(a) film na 8
bezxnazwy97

to może teraz ja: warto obejrzeć :D

ocenił(a) film na 5
Ciepiel

Masz rację lepszy był film Kaligula. 5/10

ocenił(a) film na 1
bezxnazwy97

Na szczęście wyłączyłem to "dzieło" w drugiej połowie. Żałuję, że nie wcześniej.

ocenił(a) film na 7
Orgelbrant

Dlaczego oceniasz film którego nie widziałeś?

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Widziałem aż nadto.

ocenił(a) film na 7
Orgelbrant

Nie ma to jak byś kochankem ignorancji-brawo.

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Co ty chrzanisz, gościu?... Widziałem 3/4 filmu. Nawet jeśli reszta byłaby na poziomie Bergmana, to i tak tego gniota by to nie uratowało. Więc, proszę, odczep się ode mnie. Chyba że jesteś trollem?

ocenił(a) film na 1
Orgelbrant

Ja już po pierwszych pięciu minutach miałam ochotę wyłączyć, ale pomyślałam, że dam temu szansę. Jak zobaczyłam jak tępa jest Lourie i jak beznadziejne tępe są jej koleżanki i jak nie potrafią gadać jak normalne młode dziewczyny tylko jak laski z burdelu (totalnie tak sobie to wyobrażam) to myślałam, że mnie krew zaleje i dałam sobie spokój z tym badziewiem. Zobaczyłam z ciekawości ostatnią scenę i po zbliżeniach na zalaną krwią twarz i przypomnienie sobie zbliżeń na rozkwaszoną twarz tego chłopaka, którego utłukł na początku doszłam do wniosku, że to film dla osób, które lubią ukazanie brutalnych scen, nic więcej... W ogóle ten film jest tak patologiczny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones