PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161966}
6,1 22 832
oceny
6,1 10 1 22832
5,9 9
ocen krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

Nie zgadzam się z przeciwnikami tego, że Zombie popsuje Halloween. Jak wynika z zapowiedzi producenci, chcą na nowo wskrzesić serie, przenieść ją w obecne czasy i zrobi to tylko, ktoś z fantazją jak np.Rob Zombie i wsio

użytkownik usunięty
wb2k7

Wiesz po co oni to robią bo chcą zarobić kasy.Nie ważne kto to wyreżyseruje.To bezie gorsze z żałorzenia od pierwowzoru.Hollywood niszczą dzieła kultowe tymi swoimi remakami!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6

nie zgodze się z toba do końca bo niektóre remaki są lepsze od tych starszych filmów

Wszystkie filmy sa robione dla kasy, remaki sa na tyle specyficzne ze pewien "sukces finansowy" jest w tym
wypadku gwarantowany. Jak by kto kolwiek chociaz probowal spojrzec poza czubek wlasnego nosa, przestal
zachowywac sie jak znawca wszystkiego co widzi i zapoznac sie chociaz troche ze wszystkim co Rob Zombie
zrobil do tej pory (nie tylko jego filmy) to latwo by zrozumial ze horrory to jego zycie, i wszystko co z nimi
zwiazane jest jego pasja. Wychowal sie na tym, wychowal sie na Halloween i na filmach ktorych w zyciu nie
widzieliscie na wlasne oczy, gdybyscie to pojeli moze byscie tez zrozumieli ze Rob Zombie zna sie na rzeczy i
wie lepiej od kazdego z was jak zrobic ten film by wam jaja odpadly, a jesli widzieliscie trailer i dalej sie
upieracie przy swoim to gratuluje, zyjcie dalej we wlasnym swiecie przekonani o tym ze wiecie wszystko
najlepiej, a reszcie pozwolcie smiac sie z was dalej.

ocenił(a) film na 6
Katsper

trzeba było sprecyzowac do kogo dotyczy się twój komentarz ,bo jak bys był spostrzegawczy to zauważył bys ,ze w tym temacie forum jedna osoba tylko skrytykowała ten film no ale chyba myslałes poprostu o tym tylko aby coś napisac dobrze hmm... ale nie na temat no cuż i tak bywa...
No i teraz zastanów się kto z kogo powinnien się śmiac ...
NIe lubie Zombiego bo filmy które widziałem a były one spod jesgo renki nie przypadły mi do gustu ,choć jestem w pozytywnym szoku po obejrzeniu trailera ,więc poczekajmy jak bedzie ten film dostępny .
I wtedy wyrazimy swoje odczucia ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones