PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161966}
6,1 22 832
oceny
6,1 10 1 22832
5,9 9
ocen krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

To co u Carpentera trzeba było się domyślać, to Zombie pokazał. Film bardziej krwawy od pierwowzoru, więc kto był rozczarowany klasykiem może będzie zadowolony z remaku. Michael Myers prezentuje się wyśmienicie, zarówno za młodu jak i już będąc dorosłym. Zresztą w tym filmie Myers wygląda najlepiej ze wszystkich dotychczasowych - wielki, potężny, maska też dobrze się prezentuje. Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, solidny horror, który ogląda się z ciekawością. Słabszy od oryginału? I co z tego, ważne że Zombie nie zepsuł filmu, a biorąc pod uwagę że ostatnie części serii wypadały coraz gorzej, tym chętniej obejrzałem odmłodzoną wersję Myersa. Bardzo dobry horror.

ocenił(a) film na 2
d-jarek

Wolałbym obejrzeć kolejna część niż znowu obejrzeć ten remake.Mówię teraz szczerze to najgorszy remake horroru jaki widziałem.Zombie zniszczył genialny film i zrobił z niego beznadziejny horror składający się głównie z przekleństw , zboczonych rzeczy i głupich zabójstw.

ocenił(a) film na 9
kamil_woloszyn

Nie rozumiem tej wypowiedzi. Moim zdaniem to jeden z lepszych remaków a film miał fabółe i nie składał sie jedynie "z głupich morderstw". Podobnie jak twórca tematu jestem pozytywnie zaskoczona bo w końcu jak mogłoby to lepiej wyglądać... jak nie tak?
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones