PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161966}
6,1 22 832
oceny
6,1 10 1 22832
5,9 9
ocen krytyków
Halloween
powrót do forum filmu Halloween

PYTANKO:)

ocenił(a) film na 9

jakim cudem michael nie umiera ,laurie go postrzeliła a w 2 częsci jest. czemu jest nieśmiertelny?

seba_1997

Też myślałem że w cz 1 Michael zginął.Ale po masce Michaela można się domyślić że Laura chybiła i że został tylko muśnięty kulą.Zwróć uwagę na na rozdarcie koło polika którego wcześniej nie było.

ocenił(a) film na 9
Kamtaro1994

a no fakt ty chyba tez lubisz halloween ... ile części oglądałes?

seba_1997

1,2,3,4 Halloween powrót i 2 remake Roba Zombi pozostałych nie widziałem bo niema ich w moje wypożyczalni a wole poczekać aż sobie kupie na allegro lub w sklepie jak będom.

ocenił(a) film na 9
Kamtaro1994

ja sciągnąłem 8 części z torrentów teraz będę oglądał 7emke a co do kupna to wątpie żeby wydali na dvd po polsku...

seba_1997

widziałem kilka na allegro z polskimi napisami.Ale wolę pierw skończyć zbierać zbierać piątek 13- narazię mam 7 części.

ocenił(a) film na 9
Kamtaro1994

też lubisz piatek 13 ? ja też to uwielbiam ! mam 9 części , remake freddy vs jason i jason X !

ocenił(a) film na 9
seba_1997

a mam pytanie jestes moze na naszej klasie to bysmy sobie popisali ofilmach bo ja nie moge wysyłac tu wiadomosci a na komach to tak głupio ? jeśli tak to podaj imie i nazwisko to cie zaproszę.

seba_1997

Kamil Wołoszyn
miasto Gorzów WLKP
wiek 16

ocenił(a) film na 9
Kamtaro1994

nie moge cie znależć znajdż mnie Sebastian górniak Raszyn

seba_1997

Tylko tak dla pewności to ty http://nk.pl/#profile/37153154

seba_1997

Już dodałem cie do listy moich znajomych na nk

ocenił(a) film na 9
Kamtaro1994

tak to ja ,a ty moze wsadził bys swoje realne zdjecie ?

ocenił(a) film na 9
seba_1997

i sprawdz poczte...

ocenił(a) film na 9
seba_1997

huah a ja myśle tak...
po części zgadzam się z odpwoiedzią Kamtaro 1994, kulka mogła go "musnąć"
zapewne nie mam co już gadać w tym temacie ale strzał w głowe z bliska jest możliwy do przeżycia. Skoro jakaś babka (we wiadomościach) przeżyła jak mąż strzelił jej w głowę, może lekka deformacja ale co tam...
Zresztą, tu jeszcze jest spoko ale skoro mają kręcić 3 część to zastanawiam się jak tu wytłumaczą jego zmarchwychstanie >D
No chyba, że ktoś go zastąpi ale to by już nie było to Halloween.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones