PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117067}

Istota z innego świata

The Thing from Another World
6,1 1 461
ocen
6,1 10 1 1461
6,8 5
ocen krytyków
Istota z innego świata
powrót do forum filmu Istota z innego świata

W ciekawostkach jest napisane,że W napisach końcowych filmu pojawiają sie tylko nazwiska jego realizatrów, niewymioniono w nich żadnych aktorów.Jest to bzdura!Nie wiem kto to napisał ale chyba ktoś bez pojęcia.Właśnie obejrzałem ten film i w napisach końcowych jest napisane kto w tym filmie występował.

ocenił(a) film na 2
kubazag

Może pomyliłeś z filmem Carpentera. Albo oglądaliśmy inne wersje końcówek (takie rzeczy się zdarzają, jak to było w przypadku "Halloween VI" czy "Armii Boga").

Shiloh

Ja oglądałem wersję w której jest na odwrót niż w ciekawostkach: są nazwiska aktorów a nie ma realizatorów.

kubazag

Tzw. "ciekawostki" na FW to najczęściej bzdury wyssane z palca, albo przepisane bezmyślnie z anglojęzycznych portali, np z IMDb, często źle przetłumaczone, jak w tym przypadku. "The opening credits are unusual in that they don't list a single member of the cast".
Chodzi o napisy początkowe, w których faktycznie nie ma nazwisk aktorów, za to są wymienieni realizatorzy. Napisy końcowe to jedna plansza z listą występujących aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones